Cozy Studios Near New York Cafe With Balcony, Parking, Ac

Cozy Studios Near New York Cafe With Balcony, Parking, Ac Budapest розташовані на відстані 2.1 км від Будайської фортеці та в межах 10 хвилин ходьби від станції метро Blaha Lujza Square. Апартаменти розташовані на відстані 20 хвилин пішої прогулянки від залізничного вокзалу Вокзал Ньюгаті та за кілька хвилин ходьби від автовокзалу Nyar utca.

Помешкання пропонує гостям фен.

В апартаментах для вашого комфорту у вашому розпорядженні повністю обладнана кухня, що оснащено електрочайником, холодильником і кухонним приладдям.

Меморіал "Туфлі на набережній Дунаю" знаходиться за 10 хвилин їзди, а Театр «Madach» - в межах 5 хвилин ходьби від апартаментів. Гості також можуть відвідати церкву Матьяша, розташовану на відстані 2.5 км від Cozy Studios Near New York Cafe With Balcony, Parking, Ac.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Cozy Studios Near New York Cafe With Balcony, Parking, Ac Будапешт
Central Elizabeth Suit By True Estate
Ціна лише для моб. пристроїв

Central Elizabeth Suit By True Estate

7.9
Добре 20 відгуків
50 м від помешкання
USD 185 USD 167
за ніч
Central - New - Large
Ціна лише для моб. пристроїв

Central - New - Large

9.3
Блискуче 9 відгуків
111 м від помешкання
USD 449 USD 404
за ніч
Spacious Central Apartment
Ціна лише для моб. пристроїв

Spacious Central Apartment

9.0
Блискуче 9 відгуків
120 м від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    ім.Ференца Ліста
    21 км

    Залізничні вокзали

    Eastern Railway Station
    1.3 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Тераса
    • Обідній стіл

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:30
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 10:00
    Номер ліцензіїMA22046538
    Часті питання
    • У квартирі Cozy Studios Near New York Cafe With Balcony, Parking, Ac можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Cozy Studios Near New York Cafe With Balcony, Parking, Ac не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • Квартира Cozy Studios Near New York Cafe With Balcony, Parking, Ac розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Вокзал Ньюгаті розташований в межах 1.5 км від квартири Cozy Studios Near New York Cafe With Balcony, Parking, Ac.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    ім.Ференца Ліста
    21 км

    Залізничні вокзали

    Eastern Railway Station
    1.3 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Cozy Studios Near New York Cafe With Balcony, Parking, Ac Будапешт

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити